שמורת הצבים של פאפוס

דמיינו את התמונה הבאה: חוף פראי, מרהיב ובתולי, שקשה להגיע אליו, שהוא פנינה נסתרת בחצי האי אקאמאס, אליו עולים צבים ומטילים ביצים.

נשמע כמו מקום קסום באיזה אי מרוחק מישראל, נכון? אז זהו שלא – הכירו את שמורת הצבים של פאפוס!

תחנת שימור הצבים של מפרץ לארה הוא מקום מפלט לצבים לאורך קו החוף של חצי האי אקאמאס.

המקלט משמש כשטח קינון למינים בסכנת הכחדה, ומציע למבקרים הצצה נדירה אל בית הגידול הטבעי שלהם ועל מאמצי השימור שמטרתם להגן עליהם.

ממאי עד אוגוסט, ניתן לצפות בקסם של עונת הקינון של הצבים, שם אנשי שימור מסורים עובדים ללא הפסקה כדי להבטיח את שלומם של היצורים המלכותיים הללו.

הגישה לתחנה היא הרפתקה בפני עצמה, הדורשת נסיעה בארבע גלגלים או דרך סיור מודרך בנופים הנידחים והבתוליים של חצי האי אקאמאס – וכאן בדיוק נכנס לתמונה סיור הג'יפים שאני מוציא לאזור.

במהלך ביקורכם, תוכלו ללמוד על שימור הצבים באמצעות סיור מודרך, לצפות בתצוגות חינוכיות ותערוכות אינטראקטיביות, ולצאת עם הבנה עמוקה יותר של החשיבות של שימור חיות הבר.

על ידי תמיכה בתחנת השימור, אתם תורמים באופן פעיל להגנה על צבי הים ובית הגידול שלהם, ומבטיחים עתיד מזהיר יותר ליצורים המדהימים האלה.

אל תפספסו את ההזדמנות לחולל שינוי – הצטרפו אלי לסיור בתחנת שימור הצבים של מפרץ לארה היום וקחו חלק מהמאמץ להגן על חיות הבר האהובים האלו של קפריסין.

הזמינו את הסיור עכשיו כאן!

מיקום:

דילים למלונות בפאפוס:

Booking.com

להזמנת כרטיסים לאטרקציות בפאפוס:

הרגישו חופשי לשתף את העמוד:
0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products
הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלי!

טסים בקרוב או מתכננים חופשה בפאפוס?!

הצטרפו עכשיו לקבוצת הפייסבוק של האתר, שם תוכלו לקבל עוד המון טיפים, מידע שימושי והמלצות שישדרגו לכם את הטיול בעיר של אפרודיטה!