טירת פאפוס

אני מזמין אתכם לצלול אל לב ההיסטוריה של קפריסין בטירת פאפוס, סמל העיר ואוצר מימי הביניים עם מקורות ביזנטיים ושכבות של היסטוריה ונציאנית ועות’מאנית.

מבצר זה, העומד על המשמר בנמל פאפוס הציורי והאהוב, מזמין את חובבי ההיסטוריה והמבקרים לחקור את עברו העשיר באמצעות תשלום דמי כניסה סמליים וזולים.

בתמורה, תקבלו תצפית יפה על הנמל מלמעלה ותוכלו להיחשף לתערוכה קטנה ונחמדה על ההיסטוריה של המבנה שהפך לסמל ולאייקון הבלתי מעורער של פאפוס.

מה אפשר לעשות בטירת פאפוס?

קודם כל, לא באמת הייתם בנמל פאפוס אם לא ראיתם את הטירה – אי אפשר לפספס אותה, ובמהלך השנה היא גם מארחת פסטיבלים וחגיגות שונים, כך ששווה להתעדכן ולבדוק מה קורה שם בזמן הביקור שלכם בפאפוס.

תמורת 2.50 אירו תוכלו להיכנס לתוכה ולצפות מבפנים בטירה שעברה גלגולים שונים במהלך ההיסטוריה: מבית סוהר וחנות מלח ועד האנדרטה העתיקה והמהוללת שהיא כיום.

ולדובדבן שבקצפת, תוכלו לעלות לגג של הטירה וליהנות מנוף יפה על העיר ועל הנמל.

כמו כן, אל תפספסו את פסל Sol Alter הנמצא קרוב לטירה, המדמה את אלת האהבה אפרודיטה, זוחלת מהים ומטפסת על סלע, המדמה את הולדתה בחוף אפרודיטה הנמצא בין פאפוס ללימסול, בו נבקר בסיור להרי הטרודוס.

המורשת של טירת פאפוס

נבנה במקור כדי להגן על הנמל, הנרטיב העשיר של טירת פאפוס משתרע מיסודות ביזנטיות דרך תרומות ונציאניות ועד לשחזורים עות’מאניים בשנת 1592.

האבולוציה שלה משקפת את ההיסטוריה התוססת של קפריסין, ממבצר הגנה אסטרטגי לחנות מלח בריטית, היום היא סוף סוף זוכה להכרה בתור אנדרטה עתיקה משנת 1935.

כיום, טירת פאפוס עומדת כמגדלור לסיבולת העיר ולעומקה ההיסטורי.

זהו ביקור חובה, המציע תערוכות ותובנות על ההיסטוריה הרב-גונית של הטירה ושל העיר.

הטירה נגישה לכולם, והיא לא רק מסמנת את העבר של פאפוס אלא גם את ההווה שלה כנקודת ציון תרבותית והיסטורית!

כתובת:

יצירת קשר:

שעות פעילות:

דמי כניסה:

מיקום:

דילים למלונות בפאפוס:

Booking.com

להזמנת כרטיסים לאטרקציות בפאפוס:

הרגישו חופשי לשתף את העמוד:
0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products
הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלי!

טסים בקרוב או מתכננים חופשה בפאפוס?!

הצטרפו עכשיו לקבוצת הפייסבוק של האתר, שם תוכלו לקבל עוד המון טיפים, מידע שימושי והמלצות שישדרגו לכם את הטיול בעיר של אפרודיטה!